Ocieplenie poddasza pianką PUR

">

Co dokładnie robiliśmy?

Ocieplenie Poddasza Pianą PUR

Ocieplenie poddasza pianą PUR to nowoczesna metoda izolacji, która zapewnia doskonałą ochronę termiczną i akustyczną. Piana poliuretanowa (PUR) tworzy jednolitą, bezszwową warstwę, eliminując mostki termiczne, które są częstą przyczyną strat ciepła. Dzięki swojej elastyczności i lekkości, piana PUR idealnie dopasowuje się do kształtu poddasza, zapewniając szczelność nawet w trudno dostępnych miejscach. Ten rodzaj izolacji jest także odporny na wilgoć, co dodatkowo zwiększa trwałość i efektywność energetyczną całej konstrukcji.

Co na to wszystko klient?

Wszystko w terminie!

W styczniu 2015 ze względu na duże straty ciepła zleciłem firmie Purekspert ocieplenie poddasza nieużytkowego pianką poliuretanową. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac, które zostały przeprowadzone w ustalonym terminie. Panowie posiadają potrzebną wiedzę, aby objaśnić jakie plusy daje ocieplenie pianką pur. Polecam firmę osobom, które planują w najbliższej przyszłości ocieplać swój dom.

Dlaczego PUR EKSPERT?

SPECJALIZACJA W BRANŻY

Specjalizujemy się w profesjonalnym nakładaniu izolacji z pianki poliuretanowej zamknięto-komorowej. Posiadamy wiedzę i doświadczenie aby zapewnić państwu najlepsze efekty wykonanego natrysku. nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych którzy mają problemy z doborem izolacji.

DOŚWIADCZENIE

Purekspert to wiodący wykonawca izolacji natryskowych pianką poliuretanową dla klientów indywidualnych w Polsce.

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na obszarze północnej Polski, a w szczególności na obszarze województwa Pomorskiego. O szczegóły pytaj naszych konsultantów.