">

Co dokładnie robiliśmy?

Ocieplenie poddasza

Ocieplenie poddasza pianą PUR to nowoczesna metoda izolacji, która zapewnia doskonałą ochronę termiczną i akustyczną. Piana poliuretanowa (PUR) tworzy jednolitą, bezszwową warstwę, eliminując mostki termiczne, które są częstą przyczyną strat ciepła. Dzięki swojej elastyczności i lekkości, piana PUR idealnie dopasowuje się do kształtu poddasza, zapewniając szczelność nawet w trudno dostępnych miejscach. Ten rodzaj izolacji jest także odporny na wilgoć, co dodatkowo zwiększa trwałość i efektywność energetyczną całej konstrukcji.

Co na to wszystko klient?

Wachowo!

Firma Wójt-Bud&Purekspert; wykonała u mnie ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową na powierzchni 140 m2 na grubości 15cm. Firma stawiła się o czasie, prace przeprowadzone zostały sprawnie, a po ich zakończeniu zostawiono po sobie porządek. Jestem zadowolony z wykonanych prac i uważam, że firma jest godna polecenia, gdyż posiadają potrzebna wiedzę i profesjonalny sprzęt potrzebny przy takich pracach.

Dlaczego PUR EKSPERT?

SPECJALIZACJA W BRANŻY

Specjalizujemy się w profesjonalnym nakładaniu izolacji z pianki poliuretanowej zamknięto-komorowej. Posiadamy wiedzę i doświadczenie aby zapewnić państwu najlepsze efekty wykonanego natrysku. nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych którzy mają problemy z doborem izolacji.

DOŚWIADCZENIE

Purekspert to wiodący wykonawca izolacji natryskowych pianką poliuretanową dla klientów indywidualnych w Polsce.

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na obszarze północnej Polski, a w szczególności na obszarze województwa Pomorskiego. O szczegóły pytaj naszych konsultantów.